KSIĄŻKA NA TELEFON

„Książka na telefon” – zadzwoń i zamów książkę!!!
Do Gminnej Biblioteki Publicznej w Sidzinie tel. – 182673470
Do Biblioteki Publicznej Filii Bibliotecznej w Bystrej Podhalańskiej
tel.-182681095
Jeśli przez wzgląd na wiek, przewlekłą chorobę lub niepełnosprawność nie możesz przyjść do Biblioteki po ulubione lektury – zadzwoń do nas!!!
Zamów książkę a pracownik Biblioteki lub wolontariusz dostarczy ją bezpłatnie pod wskazany adres!!!

Z usługi „Książka na telefon” mogą skorzystać mieszkańcy Sidziny i Bystrej Podhalańskiej, którzy ze względu na wiek, przewlekłą chorobę lub niepełnosprawność nie mogą wypożyczać książek w sposób tradycyjny.

Czytelnik będzie mógł w ten sposób jednorazowo wypożyczyć 5 egz. zbiorów (beletrystyka, literatura popularno-naukowa) w tym książki tłoczone dużym drukiem lub 2 tytuły zbiorów audiowizualnych . Ponadto bibliotekarz chętnie pomoże w doborze lektury.

Wystarczy zadzwonić do biblioteki w godzinach jej otwarcia od poniedziałku do piątku. Więcej informacji oraz regulamin w bibliotece. Zapraszamy.
Poniedziałek od 9.00 – 17.00
oraz od wtorku do piątku w godz. 8.00 -16.00