Teatrzyk w Przedszkolu w Sidzinie

Dnia 02.12.2019r. dzieci z Przedszkola Publicznego w Sidzinie obejrzały teatrzyk pt. ” Przygody Franka Bałwanka” w wykonaniu aktorów Agencji Teatralnej „Kanon” z Krakowa. Przedstawienie obfitowało w wiele elementów humorystycznych, które rozbawiały dzieci. Dzieci wspólnie z zajączkiem, dziewczynką Marcysią oraz z bałwankiem Frankiem nauczyły się w trakcie przedstawienia jak dbać o zwierzątka zimą. Bohaterowie pokazali dzieciom, iż nie należy wyśmiewać się z innych. Zachęcali, by być uprzejmym, miłym oraz używać „magicznych” słów: proszę, dziękuję i przepraszam. Przedszkolaki bardzo uważnie przyglądały się całej akcji i często nagradzały aktorów głośnym śmiechem oraz brawami. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie i nagradzały aktorów głośnymi oklaskami.