Konkursie Pięknego czytania

W ostatnich dniach listopada dzieci i młodzież wzięły udział w Konkursie Pięknego czytania: „Poezja Patriotyczna” organizowanego przez bibliotekę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i komisji konkursowej. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Przygody Franka Bałwanka”

Przygody Franka Bałwanka” – przedstawienie prezentem dla dzieci Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej od Św.Mikołaja i Biblioteki Publicznej w Bystrej Podhalańskiej. Dnia 02.12. 2019 dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Przygody Franka Bałwanka” w wykonaniu aktorów Agencji Teatralnej „Kanon” z Krakowa. Przedstawienie obfitowało w wiele elementów...

spotkanie autorskie

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SIDZINIE I FILIA W BYSTREJ PODHALAŃSKIEJ ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z PISARKĄ JUSTYNĄ BEDNAREK 26 Listopada 2019r. ( wtorek) godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Sidzinie godz. 10.30 Szkoła Podstawowa w Bystrej Podhalańskiej Wstęp wolny

Untitled

Biblioteka w Bystrej Podhalańskiej w okresie od 15 lipca 2019r. do 26 lipca 2019r. z powodu urlopu pracownika czynna tylko w czwartki od godz 8,00-16,00. W pozostałe dni zapraszamy do biblioteki w Sidzinie.